projektanci wnętrz trójmiasto, polecicie ?

projektanci wnętrz trójmiasto, polecicie ?

Znajomy nie może sprzedać mieszkania. Słyszałem, że jest możliwe wykorzystanie projektanta, który przygotuje nowoczesny wygląd mieszkania. Wtedy szanse na sprzedaż się zwiększają. Kto już tak robił?

Damiano

Posty: 2

 
Zawsze wszystko sam robię i mi się podoba. Miałem kiedyś skorzystać z pomocy projektanta, lecz ostatecznie żona sama kolor wybrała. Mnie się podoba i jej też.

Tarzan.JJ

Posty: 6

 
U mnie było tak, iż wybrałem kompleksowe usługi, czyli z projektem autorskim. Miałem już tak, iż projekt był super, a ekipa wszystko zepsuła. Wolałem nie ryzykować i wybrałem wszystko razem i jestem niezwykle usatysfakcjonowany.

Waskijestem

Posty: 3

 
Próbowałem się troszkę uczyć projektowania, lecz to nie jest takie proste obowiązek, na jakie wygląda. Jeśli ma się talent i wizję w własnej głowie każdego pomieszczenia to można się tym zajmować. Mnie trudno się realizuje projekt gdzie jest dokumentacja techniczna, a co dopiero jak mam coś sam wymyślić.

Facio

Posty: 6

 
Jeżeli ktoś chce wiedzieć coś o cenach to warto się skontaktować z biurem projektowym. Wszystko zależne będzie od wybranego pakietu. Im więcej chcemy tym więcej płacimy.

Michalek23

Posty: 7

 
Nigdy jeszcze nie korzystałem z projektantów wnętrz, ale wiem, że u znajomych pani przyszła i w kilka minut doradziła im super kolorystę ścian. Nigdy tych kolorów nie brali pod uwagę, a okazało się, że to naprawdę im pasuje do wnętrza.

wrrraak22

Posty: 8

 
Mnie pomógł w projekcie projektant wnętrz z Trójmiasta ze strony https://duszynska.com.pl i jestem mega zadowolony. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

labuh

Posty: 3

 
Zawsze korzystam z pomocy fachowców, którzy znają się na projektach. Niekiedy to tylko rysunek 2D, ale w większości przypadków raczej wizualizacja i wykwalifikowany funkcjonalny projekt. Każdy powinien robić to, co umie. Projektant robi projekty, a ja sprzedaje w sklepie. W ten sposób każdy zarobi na swoje utrzymanie.

labuh

Posty: 5

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

Kowalski

Posty: 4

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, bo można mnóstwo na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

Lupusx

Posty: 19