Gdzie mogę kupić obrazy olejne ?

Gdzie mogę kupić obrazy olejne ?

Witam gorąco, znacie jakąś galerię do polecenia, dokładnie chodzi mi o obrazy olejne do kupienia. Mam chęć na nowy do salonu. Polecacie coś?:)

Ciapek

Posty: 7

 
Idealna galeria, obrazy olejne w Warszawie i w necie. Można rzeczywiście wybrać coś spośród ciekawie malujących artystów. Mnie najniezwyklej urzekają abstrakcje, a tu też jest spora kategoria takich obrazów. Polecam, wyśmienite miejsce.

roudee

Posty: 26

 
Nie bardzo umiem polecić jakąś dobrą galerię obrazów w Warszawie. Jeśli mam zamiar kupić obraz, zdecydowanie częściej udaję się w jego poszukiwaniu do internetu:) Pamiętajcie jednak, by dobrze taką galerię sprawdzić, poczytać opinie itd. Nigdy nie zostałam oszukana, ale jak to się mówi lepiej na zimne dmuchać.

Grabow12

Posty: 9

 
Z doświadczenia proponuję pana Zbigniewa Kopanię. To mega wykwalifikowany artysta, który specjalizuje się w portretach, wobec tego też widać dużą różnicę między jego portretami a artystów, którzy owszem wykonuję je, lecz nie na co dzień. To profesjonalista w każdym calu.

mokwas

Posty: 20

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, jakiego prace można odnaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Ale to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

Grabow12

Posty: 16

 
Jak szukacie taniej sprzedaży obrazów znanych artystów to również gorąco polecam tę galerię w Łodzi. Najpierw można zerknąć na stronkę, a później wybrać się typowo do galerii. Niezmiernie ogromny wybór.

miko_poz

Posty: 19

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednakże nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać uwagę. Nie wiem też którą fotografię wybrać. Generalnie zawsze jestem niezdecydowana, natomiast w tym wypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

grzes3345

Posty: 18

 
Osobiście sama natknęłam się na kiepską jakość, niemniej jednak tak w sumie sama chciałam. Albowiem oszczędnie. Zamówiłam portret w sieci, niemniej jednak nie w galerii, i przyszła karykatura, choć na stronie wszystko wyglądało ok. Teraz już wiem, iż nie pożądane byłoby zatem polecam sprawdzoną galerię obrazów Łódź.

Hunka

Posty: 21

 
Przeglądając sprzedaż obrazów, można dostać kręćka. Ogromnie trudny wybór. Wszystko jest ciekawie namalowane. A może ktoś mógłby podsunąć pomysł, co najlepiej umieścić na ścianie w salonie. Oczywiście cena też musi być w miarę do zaakceptowania. Akurat w tej galerii podoba mi się wszystko, dobrzy artyści.

audi25

Posty: 12