Czy online dostanę beton dekoracyjny ?

Czy online dostanę beton dekoracyjny ?

Pytanie mam odnośnie paneli 3d, jaki sklep polecacie, gdzie można zakupić coś takiego taniej i w dobrej jakości. Czy można samodzielnie zamontować taki panel?

pioner

Posty: 7

 
Mam płyty betonowe położone w salonie. Surowy wygląd, niemniej jednak taki właśnie lubię i zawsze sobie ceniłam. Akurat jestem klientką tego sklepu, albo niezwyklej mój mąż :) zatem szczerze polecam tam właśnie zakup. Nie było żadnych kłopotów przy dostawie, przesyłce, a jeśli chodzi o jakość to mąż mówi, iż jest niesłychanie dobra.

EpIon7

Posty: 20

 
Tak więc szybciutko i na temat tutaj macie niezmiernie szeroką ofertę materiałów wykończeniowych i to nowoczesnych technologii, jak np. beton architektoniczny http://www.popstyl.pl

namok

Posty: 13

 
Bardzo dziękuję za pomoc. Akurat w moim przypadku to żona uparła się na kolejny remont, a loft system przypadł jej ogromnie do gustu. Jeszcze raz dzięki za propozycję sklepu.

johncena67

Posty: 9

 
Też należę do zadowolonego grona ludzi, które wybrały do siebie beton ozdobny. Początkowo się trochę wahałem. Natomiast efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, bo szanse jest dużo.

waleria

Posty: 11

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W niektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam oczywiście jak najbardziej.

propek1

Posty: 10

 
Wiadoma sprawa, iż wykończenie wnętrz potrafi spędzać sen z powiek. Z własnego doświadczenia polecam sztukaterię NMC i Orac. Pierwsza klasa. Wszystko ok.

Michaś34

Posty: 16

 
Bardzo ładne mają meble, trzeba przyznać. Jak ktoś poszukuje nowoczesnych krzeseł designerskich, to tutaj znajdzie bardzo szeroką ofertę. Ja tu też kupowałam, towar zgodny z opisem, wygodne, wszystko ok.

eluśrrr

Posty: 12