Projektowanie Wnętrz Poznań

Projektowanie Wnętrz Poznań

Cześć – witam. Mam dom w Swarzędzu po babci i chcę go odremontować, bo generalnie design panuje dam dość babciny :) Jakiego projektanta polecicie do takiego przerobienia wnętrz na bardziej nowoczesne?

bruklin187

Posty: 12

 
Moja siostra właśnie szuka jakiegoś projektanta, który by jej kuchnię urządził. Na pewno w grę wchodzą nowe meble, nowa podłoga, nowy sprzęt. Chce zrobić gruntowną zmianę designu.

Vez

Posty: 20

 
Dopiero w zasadzie wylałem fundamenty mojego domu, więc o wykończeniach jeszcze nie myślę. Ale na pewno za jakiś czas też się będę za jakimś studio projektowym rozglądał. Póki co to liczę na dobrą pogodę, żeby robota sprawnie poszła i budynek piął się szybko ku górze.

Nilosik

Posty: 23

 
Gdybym miał większy budżet to bym na pewno się na architekta zdecydował. Ale tak to muszę coś wybrać – albo materiały, albo obsługa projektanta. Coś za coś. Zazdroszczę tym których stać na jedno i drugie.

tigra32

Posty: 7

 
Bardzo fajnie nam salon zaaranżowała pani Alina Garstka z Vivere Colorito. Warto do niej napisać, albo przedzwonić. Kontakt od początku bardzo otwarty i profesjonalny. Trzeba przyznać, że pani projektant dużo z nami konsultowała, chciała jak najlepiej trafić w mój i męża gust i oczekiwania, przez co salon wygląda tak jak to sobie wymarzyliśmy. Budżet nie przekroczony, pod względem kosztów wraz z realizacją i materiałami na pewno nie przeszarżowaliśmy.

Fifeczek2

Posty: 14

 
Ogólnie teraz każdy chce mieć wszystko skrojone na miarę, jest bardzo duża indywidualizacja. Mnie to nie dziwi, sama się głupio czuję jak widzę kogoś w takim samym ubraniu z sieciówki jak ja, więc pewnie z wnętrzami jest podobnie, każdy chce, żeby jego dom był spersonalizowany.

23_45411

Posty: 28

 
Bardzo fajną aranżację udało mi się wynegocjować z panią Aliną Garstką z biura Vivere Colorito. Chodziło o wnętrza biurowe. Funkcjonalnie, stylowo, elegancko, właśnie na coś takiego liczyłem. Kontakt bezproblemowy, całą współpracę zaczęliśmy od spotkania, gdzie dogadaliśmy szczegóły. Cennik ma przejrzysty, nie ma tutaj wodzenia klienta za nos i jakiś dodatkowych kosztów z kapelusza.

fasnnnn9898

Posty: 9

 
Jest w Swarzędzu taka firma jak Studio VC, polecam. Szybko udało się przygotować projekt kuchni i łazienki dla mnie. Pomoc w doborze materiałów, projekt mebli, pełne wsparcie. Pod względem logistycznym cała współpraca bardzo mi się podobała. Szybka odpowiedź na moje zgłoszenie, spotkanie w miłej atmosferze, a potem już poszło sprawnie. Pani architekt co jakiś czas doglądała realizację, także wszystko przebiegło zgodnie z projektem.

edyta123

Posty: 13

 
Na pewno fachowiec ma tę przewagę, że dokładnie wszystko wymierzy, nie będzie marnował ani centymetra powierzchni, meble i cały aranż zostanie ustawiony na styk. To jest największy plus takiej obsługi moim zdaniem.

derums3

Posty: 5

 
Robiliśmy parę tygodni temu kuchnię w domu i jeśli chodzi o projekt to w całości został wykonany przez markę Vivere Colorito. Polecam. Współpraca bardzo profesjonalna, nie było problemów z nieodbieraniem telefonu, czy narzucaniem nam swojej wizji, a wiem, że sporo osób na takie traktowanie narzeka jeśli chodzi o studia projektowe. Mój brat swego czasu miał przeboje z jedną firmą. Tel do biura jest na studiovc.pl.

Jooozek

Posty: 45