Czy w sklepie online można zamówić portret ?

Czy w sklepie online można zamówić portret ?

Witam serdecznie. Szukam miejsca, w którym zajmują się oprawą obrazów w Łodzi. Chętnie skorzystam, jeśli cenowo jest atrakcyjnie.

dudzik78

Posty: 7

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle zdjęć, z których portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

Didolek

Posty: 41

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, iż uda nam się odszukać profesjonalnego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

MisiekKce

Posty: 9

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu dobre, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bo są umieszczone również zdjecia.

labuh

Posty: 12

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, jakiej nie da się powiesić na ścianę. Jeżeli już zamawiać, to w doświadczonej galerii sztuki.

piehoot

Posty: 18

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, które chciałam mieć. W ogóle to świetna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

ZetMichał

Posty: 18

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale oczywiście nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

SkinNer7

Posty: 26

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale nie ulega wątpliwości nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

Bialy_Wilk

Posty: 11

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bowiem jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które niezmiernie mi się spodobają.

Penio

Posty: 6

 
U mnie też spoko. Jeśli chodzi o portrety ślubne to najlepiej zlecić je panu Zbigniewowi. To mistrz od tych spraw. Mój portret wyszedł mu wspaniale, dlatego polecam. Na stronie macie sporo przykładowych prac.

Marioleczka

Posty: 10