siatki na łóżeczko, gdzie zlecić ?

siatki na łóżeczko, gdzie zlecić ?

Witam serdecznie :) Mam pytanie o siatki na balkony. Muszę pozbyć się intruzów gołębi. Czy to skuteczny sposób, czy nie niszczy się od deszczu, słońca itp.? Jak coś, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep. Dziękuję.

czesławek

Posty: 4

 
Kupowałem siatki ochronne dla domu tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinabalkony. Mają tutaj szeroki wybór i gwarantują mega jakościowe siatki z dobrych tworzyw sztucznych. Polecam.

Kitas

Posty: 6

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

namok

Posty: 8

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, natomiast wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

Marioleczka

Posty: 10

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz rzeczywiście można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bo jest elastyczny, nie uszkadza się, ale też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

Robuś

Posty: 9

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

Black_Riot

Posty: 12

 
Wszystkim zainteresowanym polecam te siatki na balkon, bo są faktycznie sprawdzonym rozwiązaniem. Mam już takie i służą znakomicie. Jestem zadowolona, bo w końcu jest czysto, ale też pranie mi nie zwiewa :) Poza tym, jak wnuki przyjadą, to mogą bezpiecznie bawić się na balkonie.

Zygz45

Posty: 18

 
Można bez żadnych obaw skorzystać z tego typu siatek polipropylenowych, albowiem są mega odporne :) U nas już też zamontowane. Kapitalna jakość, dlatego bez dwóch zdań polecam każdemu, kto potrzebuje siatek na okna. Można nimi zabezpieczyć w zasadzie każde miejsca, które potrzebują zabezpieczenia.

zpox

Posty: 21

 
To skorzystam, ponieważ sama mam podobny problem w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no niestety moje dzieci mają sporo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te pomysły są coraz bardziej niebezpieczne. Jeśli chodzi o montaż, to chyba da się to wykonać samemu :)

21gregorek

Posty: 20