Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

pawel253

Posty: 4

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

Ymooo2

Posty: 8

 
Mogę tylko i wyłącznie polecać sklep fototap.pl. Szeroka paleta motywów, dopracowane kompozycje zdjęć, widać że są robione przez profesjonalnych fotografów. Polecam zwłaszcza te fototapety które pokazują największe miasta świata, zwłaszcza jedno takie zdjęcie Tokio mi się spodobało i kupiłam do sypialni taką tapetę.

atek562

Posty: 9

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

andrew66

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że najlepiej fototapeta sprawdza się w pokoju dziecięcym, bo nie ma szkody, jak coś się z nią stanie, a osobiście wolałabym, żeby ściany małe rączki nie ruszały ;)

quwejt

Posty: 3

 
Bierz taką fototapetę, która przeciwstawia się promieniom słonecznym, żeby nie traciła kolorów, bo to strasznie wygląda, jak masz projekt graficzny na złym materiale. Fizelina teraz jest chyba najpopularniejsza, z tego co pamiętam.

tasdefleja

Posty: 8

 
Nie żałuj na fototapetę, bo jakość grafiki zostanie z tobą przez lata. A jak coś się znudzi to demontaż jest banalny. To chyba najważniejsza zaleta tego typu wykończenia.

wincenty_21

Posty: 10

 
Bardzo mi się podobają wzory 3D, też fototapety na drzwi, chociaż trzeba dłużej poszukać grafiki, bo niektóre wydają się tandetne.

Wygodniś22

Posty: 10