rolety Rzymskie Warszawa, polecicie ?

rolety Rzymskie Warszawa, polecicie ?

Witam. Chodzi mi o znalezienie jakiegoś sprawdzonego sklepu z plisami w Warszawie. Może polecacie jakieś miejsce?

Jacuś24

Posty: 4

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z fachowcami i pseudo fachowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego naprawdę spora ilość. Pozdrawiam.

szef82

Posty: 8

 
Teraz jest faktycznie spory wybór żaluzji w Warszawie, zatem zerkam na fora i pytam :) Chcę nabyć coś, co będzie mi pasowało do wystroju minimalistycznego wnętrza. Mam jednakże chęć na zupełnie oryginalną przysłonę okna.

pawel253

Posty: 8

 
Jak szukasz rolet rzymskich w Warszawie, to zajrzyj na tę stronę http://ombra.pl/zaslony-rzymskie/. Sprzedawca i usługodawca. Świetne produkty. Cena niewygórowana. Cieszę się, że żaluzje zamówiłam u nich. Będą na lata. Od razu widać było, że to solidny produkt.

Jasio

Posty: 15

 
Teraz jest naprawdę spory wybór żaluzji w Warszawie, dlatego zerkam na fora i pytam :) Chcę kupić coś, co będzie mi pasowało do wystroju minimalistycznego wnętrza. Mam jednak chęć na zupełnie oryginalną przysłonę okna.

Alim45

Posty: 7

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości sprawdzić, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które kupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie trochę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wtedy zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są naprawdę bardzo modnym rozwiązaniem.

Franuś

Posty: 12

 
To te, które składają się tak, że na dole jest taka harmonijka często też ozdobna. Jak poszukasz dokładnie, to można znaleźć naprawdę fantastyczne wzory. Tylko pamiętaj, nie kupuj rolet rzymskich w Warszawie w pierwszym lepszym sklepie, bo trafisz na marketową jakość. Niekoniecznie nawet dobrą ;) Polecam znaleźć jakiegoś znanego usługodawcę.

syrena88

Posty: 5

 
Mnie najniezwyklej podobają się plisy okienne. Widziałam, że w mazowieckim nie ma problemu ze odszukaniem fachowców. Muszę pomyśleć o kompleksowej usłudze. Dzisiaj mąż na wyjeździe, więc nic nie pomoże :) A poza tym mogę działać bez wtrącania się, więc jak polecacie firmę, to szybko :D

RasiakNorris

Posty: 17

 
Muszę się pochwalić, ale też polecić. Nie byłam przekonana do rolet rzymskich, ale po ich zamontowaniu nie zamieniłabym na żadne inne. Na terenie woj. mazowieckiego działa wielu usługodawców i sprzedawców z prawdziwego zdarzenia. Wybrałam rolety z jakościowej tkaniny. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniu, jak i w pokoju biurowym. Polecam.

Renatka2

Posty: 29

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i naprawdę mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest sporo sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują naprawdę jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

Pacothelllucia

Posty: 14