[Oferta] Wycena aktuarialna - Firma Zaprasza!

[Oferta] Wycena aktuarialna - Firma Zaprasza!Zapraszamy wszystkie firmy do nas. Prowadzimy biuro aktuarialne, w którym zatrudniamy osoby o niezmiernie szerokim zakresie wiedzy. Ocena ryzyka jak i wycena rezerw na świadczenia pracownicze to jedno z zadań, jakim się zajmujemy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie. Kontaktujemy się z klientem określając zakres pomocy.

Chcemy, aby współpraca przyniosła dla obu stron jak najwięcej korzyści. Ofertę, którą mamy dla klientów przygotowaną można odnaleźć na stronie internetowej https://attuario.pl. wszystko dokładnie opisujemy, a jeżeli klient nie wie czegoś to zawsze może się z nami skontaktować. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, ale istnieje również opcja wysyłania do nas mail z zapytaniem ofertowym. Prowadzona przez nas wycena aktuarialna to fachowe podejście do każdego zagadnienia.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa i spółki. Jesteśmy gotowi, aby Wam już dzisiaj pomóc. Przydzielimy do Waszych zadań najlepszych pracowników, których zatrudniamy.

ojojoj56

Posty: 1

 

Lupusx 

Posty: 5