stylistka, znacie ?

stylistka, znacie ?

Pracuje w olbrzymiej firmie i przydałaby mi się konsultacja wizerunkowa, tylko nie wiem, kto się tym zajmuje? Korzystaliście już kiedyś z usług stylistki, jaka wie jak ubrać kobietę żeby prezentowała się elegancko?

Facio

Posty: 1

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Naprawdę potrafi ubrać ludzi o mnóstwo lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, wobec tego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc perfekcyjnej stylistki w całym mieście. Polecam.

limertus

Posty: 4

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie inne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

Arsenist00

Posty: 11

 
Dzisiaj są super czasu, bo może korzystać z pomocy stylisty modowego, który naprawdę się na tym zna. Nie dla każdej z nas cena ma znaczenie. Dla mnie liczy się efekt, z którego mam być bardzo zadowolona i wtedy jest dobrze.

proszek

Posty: 2

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i faktycznie mnóstwo się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są niezwyklej zadowolone. Opłaca się być doświadczonym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o mnóstwo niezwyklej doceniają.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mnie pomoc stylistki sporo dała. Zaczęłam troszkę w przeciwnym razie patrzeć na świat. Wszyscy mówią, że od tamtego czasu ubieram się o sporo lepiej. Polecam taką pomoc.

andrew66

Posty: 8

 
Jeżeli konieczne jest analiza sylwetki to na stronie https://kamilapiwowarska.pl/oferta-indywidualna/ jest od tego wybitna specjalistka, która niesłychanie chętnie każdej osobie pomoże.

Jozefffin

Posty: 26

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być profesjonalnym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

bruklin187

Posty: 4