Vhs na dvd, jaka firma

Vhs na dvd, jaka firma

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu wykonać czy trzeba szukać specjalnej firmy.

VHSSS

Posty: 18

 
Hej. Natomiast to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich przeróżnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Gamess2

Posty: 29

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, ale na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i można powiedzieć że problem mi się sam szybko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

lunatyx

Posty: 23

 
Witam. Poszukuję i poszukuję pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

kLIMERRRR5

Posty: 18

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

pzkpv

Posty: 22

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie albowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

Zgrzytus

Posty: 16

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam że żądnego problemu nie ma bowiem dzisiaj technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Moa22

Posty: 20