urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, poszukuję!

urządzenie wielofunkcyjne do gotowania, poszukuję!

Czy można zakupić u przedstawiciela Thermomix czy lepiej na aukcjach czy w jakimś sklepie? Co o tym sądzicie?

dagmarka

Posty: 1

 
Przyznam, że mnie takie urządzenie bardzo pomogło. Nie znam się za mocno na gotowaniu, a tutaj wszystko jest dziecinne proste. Dostajemy informacje, co wsypać i ile wsypać, dlatego nie ma praktycznie możliwości, aby się pomylić w przygotowywaniu jedzenia.

namok

Posty: 3

 
Jedni lubią sami gotować, a inni wolą się wspierać różnymi urządzeniami. Według mnie jedno i drugie ma sens, dlatego trzeba sobie porównać. Jeśli mamy pieniądze to trzeba się zastanowić nad ułatwieniem pracy w kuchni. Na razie nie zamierzam takiego urządzenia kupować, ale kto wie może mi się odmieni i będzie lepiej?

syrena88

Posty: 10

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, lecz pożądane byłoby sprawdzić.

dermuster

Posty: 8

 
Czytałem różne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, że jeśli kupi się produkt oryginalny i to prosto od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Kupowanie urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

Galagda

Posty: 7

 
Jeśli ktoś chce sprawdzić jak działa takie urządzenie wielofunkcyjne do pieczenia to na https://rodzinagotuje.pl/index.php/thermomix-na-raty/ znajdzie wszystko, czego szuka. Urządzenie można kupować na raty.

Black_Riot

Posty: 2

 
My kupiliśmy takie urządzenie ze względu na to że chcieliśmy się przestawić na zdrowe jedzenie. Dzięki zawartym tam przepisom jest to naprawdę dziecinnie proste.

lelitos

Posty: 5

 
Przerabiałem już przeróżne urządzenia wielofunkcyjne i bywało z tym niesłychanie różnie. Na pewno trzeba stawiać na nowoczesne, niemniej jednak jednocześnie kosztowne rozwiązania, a wtedy są o wiele większe szanse na to, że uda się uzyskać najlepsze efekty w swojej kuchni. Nic nie ma za darmo.

Michaś34

Posty: 18

 
Przyznam racje tym, iż takie urządzenie pozwala nawet osobom, które w ogóle nie potrafią gotować wykonać pyszne jedzenie. Moja znajoma nie zna się na gotowaniu, a teraz potrafi stworzyć coś wyjątkowego. Wybór przepisów jest tam niezwykle dużo, wobec tego każdy może dopasować to, co mu niezwykle odpowiada.

Rico

Posty: 3

 
Z tego, co pamiętam to na rynku jest kilka takich maszyn do gotowania, dlatego warto porównać sobie inne ceny i jakość wykonania. Nie wszystko, co kosztowne musi być porządne, niemniej jednak nie znaczy to też, że każda maszyna, która sporo kosztuje będzie spełniała nasze oczekiwania.

Babeczka

Posty: 11