Bardzo proszę o pomoc w doradzeniu, komputer mini !

Bardzo proszę o pomoc w doradzeniu, komputer mini !

Hej.

Wiele firm doświadcza komputery przemysłowe, ale ja potrzebuję ich zaledwie 2-3 sztuki.

Jesteście w stanie wskazać mi firmę, która dostarczy mi taką ilość?

merylk67

Posty: 22

 
Cześć, tu Łukasz. Interesowały mnie od dłuższego czasu komputery bezwentylatorowe. Martwiłem się, jak będą sobie radzić przy temperaturach 30 stopni i więcej, natomiast okazało się, iż niekoniecznie. Są zbudowane w taki sposób, iż temperatura jakoś celowo nie wzrasta, a podzespoły nie wariują.

majer111

Posty: 39

 
Dzień dobry. Szukałem tanich komputerów stacjonarnych do oddziału firmy, a wtedy przeczytałem, że osobną grupę stanowią komputery biurowe. W takie zdecydowałem się zainwestować, bowiem ich przeznaczeniem są wyłącznie rozwiązania biurowe. Takie wyjście pozwoliło mi zaoszczędzić tysiące złotych.

Qxy2

Posty: 22

 
Witam. Jako przyszły informatyk chciałem sprawdzić, w jaki sposób spisują się komputery fanless. Nabyłem produkt, który jest przedstawicielem tej kategorii i jestem mega zaskoczony. Taki komputer pracuje niesłychanie cicho, nie nagrzewa się, dzięki przemyślanym rozmieszczeniu podzespołów i kolejna sprawa – nie jest przesadnie drogi.

RRasluta

Posty: 27

 
Hej.

Mój znajomy ostatnio polecał mi mini komputery, ale nie dałem się skusić. Tak naprawdę to teraz żałuję, bo wyobrażałem sobie, że obudowa komputera stacjonarnego jest nieco mniejsza niż ta, którą dostarczono mi po zamówieniu stacjonarnego peceta przez Internet. To nic, bo wiem, że następnym razem skuszę się na komputer w wersji mini.

HalskiPol

Posty: 21

 
Witam.

Ostatnio skusiłem się na zakup mini PC i muszę przyznać, iż jestem zaspokojony. Wyższą cenę zrekompensowało mi niesłychanie dużo miejsca na biurko, a wydajność sprzętu wcale nie odbiega od stacjonarnych komputerów, jakiego kupna za wszelką cenę chciałem uniknąć.

asdamk24

Posty: 46

 
Hej. Dużo razy słyszałem o tym, czym są i które zalety dysponują miniaturowe komputery. W końcu postanowiłem sprawdzić to w sklepie. Zaoferowano mi ciekawy model miniaturowego komputera, który ostatecznie nabyłem? Czy się sprawdził?

Jeszcze go testuję, ale póki co jest świetny!

Olawek45

Posty: 20

 
Witam.

Ostatnio skusiłem się na nabycie mini PC i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Wyższą cenę zrekompensowało mi niezwykle mnóstwo miejsca na biurko, a wydajność sprzętu wcale nie odbiega od stacjonarnych komputerów, jakiego zakupu za wszelką cenę chciałem uniknąć.

Nilosik

Posty: 24

 
Cześć, tu Łukasz. Interesowały mnie od dłuższego czasu komputery bezwentylatorowe. Martwiłem się, jak będą sobie radzić przy temperaturach 30 stopni i więcej, ale okazało się, że niepotrzebnie. Są zbudowane w taki sposób, że temperatura jakoś planowo nie wzrasta, a podzespoły nie wariują.

VVVV1

Posty: 14

 
Witam.
Moje poszukiwania nettopów przemysłowych zakończyły się wówczas, gdy trafiłem na http://www.mini-komputery.pl. Oferta, która znalazła się na tej stronie internetowej zainteresowała mnie, a następnie ceny spełniły moje oczekiwania. Realizacja takiego zamówienia, pomimo, że jest ono nietypowe, została podjęta błyskawicznie.

Kasiaaaa1

Posty: 44