Jaki sprzęt do ogląania Full HD 4K ?

Jaki sprzęt do ogląania Full HD 4K ?

Witam serdecznie.

Biorę pod uwagę zakup sprzętu Minix X8-h, który ma mi zagwarantować odtwarzanie materiałów Full HD 4K.

Jaką macie opinię na temat tego sprzętu?

zapala81

Posty: 20

 
Witam. W mojej opinii Minix X8-h kojarzony jest jako szybkie urządzenie, które nie pozostawia złudzeń w kwestii wysokiej jakości filmów, jakie potrafi odtwarzać. Sam byłem zdziwiony, iż są nimi najlepsze materiały Full HD 4K. Cenię ten sprzęt za bardzo szybką pracę.

RasiakNorris

Posty: 20

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie jedynie uważać na oferowane poprzez osoby prywatne podróbki, które trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam kupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

Sabinka_22

Posty: 28

 
Cześć.

Powiem Wam szczerze, że od roku wykorzystuję urządzenie Minix, które pomaga mi oglądać polską telewizję, pomimo tego, iż mieszkam na stałe za granicą. Do tego celu korzystam z Weeb.tv, które doskonale współpracuje z samym urządzeniem. Chcąc oglądać seriale z jakichś serwisów posiadających aplikacje mobilne po prostu je odpalam jak w telefonie.

Invar4

Posty: 18

 
Cześć.

Brałem pod spostrzeżenie kupowanie urządzenia Minix X8-h, jakie miało mi zagwarantować pomimo swoich niewielkich gabarytów szeroki zakres możliwości. Nie byłem przekonany, że aż tak szeroki, jak przedstawia to producent. Do gustu przypadł mi przede wszystkim fakt, że urządzenia Minix pozwalają na płynnie odtwarzanie filmów Full HD 4K. Szybka praca i niewygórowana cena to kolejne zalety.

loooque

Posty: 27

 
Hejka. Jeśli chodzi o Minix X8-h to sam dokonałem zakupu w Warszawie u certyfikowanego dystrybutora sprzętu. Wcześniej naczytałem się w sieci o możliwości nabycia taniej podróbki urządzenia, które nie mają zagwarantowanej jakiejkolwiek pomocy technicznej.

yarpen2

Posty: 26

 
Witajcie.

Bardzo w wielu przypadkach używałem komputera do przeglądania zawartości portalu YouTube, lecz obecnie wykorzystuję do tego samego celu urządzenie minix X8-H. Nie spodziewałem się tak bogatej funkcjonalności, jaka mnie zaskoczyła w pełni na plus.

BigM92

Posty: 21

 
Dzień dobry. Urządzenia Minix stały się popularne także w mojej rodzinie, gdzie dzięki nim wszyscy oglądają polską telewizję. Ciekawą opcję w mojej opinii stanowi także możliwość uruchamiania aplikacji tj. ipla czy TVN player. Osobiście bardzo często korzystam z portalu YouTube, który również obsługuję dzięki sprzętowi Minix. Czytałem w sieci, że trzeba tylko uważać na podróbki.

Spirek

Posty: 23

 
Dzień dobry. Spore znaczenie ma dla mnie urządzenie Minix, które umożliwia mi możliwość oglądania polskiej telewizji, choć wcześniej nie miałem takiej okazji.

Bez problemu za jego pośrednictwem korzystam zarówno z Weeb.tv, a zarówno rozmaitych aplikacji tj. ipla i TVN player, dzięki jakim mogę oglądać seriale i filmy za pośrednictwem tych portali.

Watuniaa

Posty: 18