serwis komputerowy, poszukuję!

serwis komputerowy, poszukuję!

Znacie kogoś, dla kogo naprawianie komputerów to nie problem? Chce zainstalować nowy system i potrzebuje kilku porad. Byłoby dobrze gdyby to była firma, która faktycznie ma w tym zakresie wiele wiedzy.

Kobitka22

Posty: 1

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zadowolony, bo nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

e_petelka

Posty: 6

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

wertys45

Posty: 3

 
Jeżeli na komputerze jest niesłychanie dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

roudee22

Posty: 21

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem zadowolony. Znają się na tym, dlatego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, bo warto.

tigra32

Posty: 16

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się na własną rękę. Dziś jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

Kruk

Posty: 8

 
Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Serwisowanie komputerów to ciężkie zadane. Trzeba się na tym znać bardzo dobrze, zatem poszukujemy zawsze specjalistów. Lepiej zapłacić wiecej za coś, co jest tego warte niż żałować.

Eksperttt45

Posty: 2