świnoujście promenada, gdzie szukać ?

świnoujście promenada, gdzie szukać ?

Zastanawiam się czy w Świnoujściu maja plaże, które spełnią wymagania takich osób jak ja? Lubię mnóstwo piasku i szerokie plaże. Nie wiem nic o tym miejscu, dlatego dajcie mi znać jak to rzeczywiście wygląda, a nie na zdjęciach.

Odi

Posty: 1

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych dużo.

Hostelos3

Posty: 3

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są niezmiernie dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Acclaim

Posty: 15

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego samochodu. Cenię sobie i to bardzo komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Osób było mnóstwo, natomiast jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, wobec tego polecam to miejsce.

dddd000

Posty: 14

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i zbadać czy się tam nam podoba. Jeśli nie to mamy sporo miejsc w pobliżu, które na pewno pożądane byłoby będzie odwiedzić i zbadać.

mattoid1973

Posty: 4