koszt budowy domu drewnianego, polecicie ?

koszt budowy domu drewnianego, polecicie ?

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę znaleźć firmę, która ma niskie ceny, ale i solidnie wszystko wykonuje?

DevilScream

Posty: 1

 
Dla mnie projekty domów z bali wykonywała firma https://wondorf.net/pl/projects i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Yuri20

Posty: 5

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem rzeczywiście niesłychanie niskie ceny. Jestem zaspokojony, bo całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

miclon

Posty: 21

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Yuri20

Posty: 4

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, wobec tego lepiej będzie postawić na drewno.

Oct714

Posty: 15

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

wawrzyn56

Posty: 4