z usług jakiego biura nieruchomości kożystacie na śląsku?

z usług jakiego biura nieruchomości kożystacie na śląsku?

Hej, witam wszystkich, szukam mieszkania na Śląsku, w okolicach Bielska-Białej, jeśli ktoś z Was ma jakąś ofertę, ktoś sprzedaje mieszkanie to chętnie zapoznam się z ofertą. Ewentualnie jak macie jakieś swoje sprawdzone biuro nieruchomości to również podzielcie się kontaktem. Zależy mi na czymś z rynku wtórnego, tak żeby dało się od razu wprowadzić.

Bankowy

Posty: 1

 
Poszukaj mieszkania przez biuro, sporo czasu możesz zaoszczędzić, bo przeglądanie tych wszystkich ofert będzie zajmować dużo czasu, a biuro będzie w stanie przygotować propozycje pod kątem Twoich oczekiwań i wtedy z mniejszego grona ewentualnych mieszkań będziesz mógł coś wybrać.

Marioleczka

Posty: 11

 
Zdaje mi się, że w przypadku Bielska – Białej raczej ze sprzedażą nieruchomości nie jest tak łatwo jakby się mogło wydawać. Ja długo się z tym męczyłem, ostatecznie sprzedałem mieszkanie z pomocą biura, na samodzielną bezpośrednią sprzedaż się nie udało nikogo namówić.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Zgadzam się z tym, że warto skorzystać z biura nieruchomości, bo ofert mieszkań jest cała masa i przeglądanie tego wszystkiego może zajmować bardzo dużo czasu.

miko_poz

Posty: 6

 
Na pewno jeśli chodzi o wybór mieszkań można liczyć na biura nieruchomości, bo ich oferta zazwyczaj wygląda tak, że pracownicy pomagają wybrać mieszkanie więc tak ogólnie łatwiej coś będzie wybrać. Można też sporo czasu zaoszczędzić bo nie będzie trzeba tych wszystkich ofert sprawdzać.

GGregbard

Posty: 20

 
Ja wynająłem mieszkanie z oferty Dworak Nieruchomości (www.dworaknieruchomosci.pl). Jeśli chodzi o południe Śląska to wydaje mi się, że to takie biuro, które tych ofert ma najwięcej. Przeglądałem oferty różnych biur i u nich najwięcej było sensownych propozycji.

Marioleczka

Posty: 3

 
W przypadku korzystania z biura nieruchomości może to być faktycznie spore ułatwienie. Natomiast jeśli chcesz brać taką kwestię pod uwagę to staraj się sprawdzić jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o działalność biura i jakie koszty są takich usług.

Yuri20

Posty: 17

 
Tak ogólnie oferta mieszkań na wynajem jest spora, a ten rynek nieco przygasł więc nie będzie łatwo najemcy znaleźć. Więc jak masz taką możliwość to może staraj się poszukać biura, które będzie starało się taką nieruchomość wynająć.

Lalka

Posty: 16

 
Jak szukasz biura nieruchomości to pamiętaj, żeby korzystać wyłącznie z profesjonalnych biur i nic nie wpłacać zanim zaproponowane będziesz miał mieszkanie. Dopiero przy umowie trzeba zapłacić prowizję, a jak ktoś wcześniej oczekuje opłaty za domniemane poszukanie mieszkania to unikaj jak oni bo śmierdzi lewizną.

jajcarek

Posty: 8