Tarasy z Drewna Wrocław

Tarasy z Drewna Wrocław

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się robieniem tarasów. Mam przygotowane miejsce wybetonowane na teras, tylko do tej pory nie było czasu, czasami nie było kasy, żeby się tym zająć i teraz szukam jakieś firmy, która może mi tą sprawę ogarnąć i będzie w stanie faktycznie to również na dobrym poziomie zrobić.

nighthaze

Posty: 2

 
Taras na pewno jest takim miejscem, które przy domu warto sobie zorganizować, ponieważ będzie tam miło spędzać czas po pracy czy w weekendy. Jak będzie dobrze wykończony to stanie się też taki miejscem, do którego na pewno chętnie się będzie wracało.

NocnyB

Posty: 16

 
Obecnie ,mam deskę kompozytową na ogrodzeniu, ale jak jej szukałem to udało mi się zauważyć, że faktycznie ta oferta jest teraz bardzo dobrze przygotowywana i deski przygotowywane są w takiej formie, że w ogóle od drewna nie odbiegają i jeśli ktoś się na ich zakup zdecyduje to powinien być zadowolony z tego jak się prezentują.

Marioleczka

Posty: 8

 
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że z tarasem jest tak, że musi być dobrej jakości, bo inaczej będzie się niszczył. To jednak duże narażenie na czynniki atmosferyczne ma tutaj znaczenie i dlatego warto właśnie wybrać deskę kompozytową, która jest mieszanką drewna z PCV i ta odporność jest tam na zdecydowanie wyższym poziomie. Mnie ostatecznie firma www.tarasywroclaw.pl właśnie na takie rozwiązanie namówiła, żebym nie musiał się męczyć z pielęgnacją elementów drewnianych.

Gruamer

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie spędzam popołudnia latem na tarasie i dla mnie to, że udało się go w końcu wykończyć jest sukcesem i jestem bardzo zadowolony, że tak się stało, jednak gdy go nie było to ogród może był ładny, ale z funkcjonalnością było jednak dość słabo w tym przypadku.

jolka

Posty: 3

 
U mnie taras drewniany się faktycznie ładnie prezentuje, ale już widzę z perspektywy czasu, że zaczyna się nieco niszczyć i jeśli nie będę dbał o jego olejowanie i dodatkowe zabezpieczenie to tak naprawdę szybko okaże się, że jednak zniszczy się i będą konieczne jakieś poważniejsze prace.

TomekK

Posty: 5