instruktor samoobrony, poleci ktoś ?

instruktor samoobrony, poleci ktoś ?

Czy warto zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Mr Frog

Posty: 3

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, niemniej jednak stosownie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

edyta123

Posty: 12

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

Y__Y

Posty: 30

 
Bez kłopotów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość sławne, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Kitas

Posty: 19

 
Zaletą według mnie jest to, iż można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

e0987

Posty: 25

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy rzeczywiście dużo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Black_Riot

Posty: 2

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

RasiakNorris

Posty: 18

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście niesłychanie dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

hubercik67

Posty: 2

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Bhapo

Posty: 3