kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie warto ?

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć później problemy z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, wobec tego szukamy pomocy od kogoś fachowego.

lalunia333

Posty: 2

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego warto pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

Hiter56

Posty: 21

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, natomiast gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie kosztowne i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo w przeciwnym razie nie nabędę sobie mieszkania.

edyta123

Posty: 7

 
Szkoda, że w Polsce kredyty hipoteczne są jednymi z najdroższych na świecie. Gdyby prowizje i oprocentowanie były niższe to na pewno zainteresowałbym się takim rozwiązaniem. Niestety nie ma na razie szans żeby się coś zmieniło na lepsze, a szkoda.

Oct714

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Franko99

Posty: 3

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo szukam w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

090913123

Posty: 5