warsztaty z szycia dla przedszkolaków, znacie ?

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, znacie ?

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy należałoby zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie zakłady.

CZesiek45

Posty: 2

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

johncena67

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o zakłady z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, iż kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, iż moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

komspid

Posty: 44

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować swoje projekty. Natomiast czy dzieci naprawdę same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Nimert56

Posty: 6

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Penio

Posty: 6

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo usatysfakcjonowany, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Boss

Posty: 6

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Marioleczka

Posty: 10

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa wywołuje dziecku sporo radości i satysfakcji. A wiem o tym, bowiem sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

krysian6

Posty: 6