wkłady kominkowe hitze, jaki sklep ?

wkłady kominkowe hitze, jaki sklep ?

Sam już nie wiem czy kupować zwykły kominek żeliwny na drewno czy zakupić nowoczesny kominek na biopaliwo? Nie znam się na tym, a chciałbym niesłychanie dobrze wybrać. Proszę o pomoc osoby, które znają się na tym.

domrrrr

Posty: 3

 
Zamówiłem wolnotnący wkład kominkowy z firmy Defro i jest super. Zero problemów z zabudową. Przywieźli mi, postawiłem, podłączyłem i cieszę się ogniem z kominka. Mnie się bardzo podoba, dlatego polecam tę firmę, bo oni maja super wkłady kominkowe. Według mnie cena jak, za jakość materiałów jest super.

Kitas

Posty: 11

 
Miałem Polski kominek i spisywał się bardzo dobrze. Nie wiem, jaka to była marka, bo dawno temu kupowałem. Blacha przetrwała latami i jeszcze go znajomemu odsprzedałem. Polacy potrafią robić bardzo solidne kominki, a do tego ich ceny są atrakcyjne dla nas.

Phylu

Posty: 6

 
Mam w małym pokoju mały biokominek, a w salonie żeliwny wkład. Jestem usatysfakcjonowany. Nie palę tam zbyt częstokroć, zatem nie widzę żadnych wad takiego rozwiązania. Miło jest wieczorem usiąść i oderwać się od rzeczywistości patrząc w ogień. Mnie to niezwykle relaksuje, zatem każdemu takie rozwianie mogę polecić.

eXathloc

Posty: 14

 
Znaczny wybór wkładów do kominków kawmet macie tutaj https://www.wkladykominkowe.net.pl/232-kawmet. Sam w tym sklepie kupowałem i jestem niezwykle usatysfakcjonowany.

fertuś45

Posty: 12

 
Kominek super, ale to palenie, ten dym to nie dla mnie. Ładnie to wygląda, ale większość znajomych w ogóle z tego nie korzysta. Wydali na to tylko kasę.

dyduch34

Posty: 11

 
Jeśli chcesz zamówić Polski kominek to łatwo to zrobić. Wybierz wkład do kominka z Hajduk, a będziesz zadowolony. Firma ma dokładnie to, czego szukają bardzo wymagające osoby. Mam taki kominek i jestem bardzo zadowolony, z jakości i trwałości.

kombo87

Posty: 9

 
Mam biokominek, ale na stole. Większego nie uda mi się podłączyć, bo nie mam jak. Mieszkam w małym mieszkaniu, ale kominek od lat mi się bardzo marzy.

adam86

Posty: 7

 
Stawiam dom i też się zastanawiam czy wybrać biokominek czy żeliwny? Na pewno biokominek jest łatwiejszy w eksportacji. Można wybrać mały na stół jak i niezwykle znaczny wolnostojący. Widziałem gdzieś modele do zabudowy. Może podejmie decyzje w najbliższym czasie to dam znać, co konkretnie wybrałem dla siebie.

PiSi

Posty: 9

 
Nabyłem wkład kominowy od kawmet i jest zadowolony. Chce wspierać polskie firmy, wobec tego dla mnie miało znaczenie, od którego producenta kominek pochodzi. Mam kominek klasy premium o mocy 14kW.

Nikuś23

Posty: 16