skup łozyska

skup łozyska

Łożyska mi zostały po likwidacji zakładu i nie mam pojęcia, co z nimi zrobić. Może mi podpowiecie?

Noruhe

Posty: 1

 
Sprawdź, czy masz najpopularniejsze marki łożysk, chociażby SKF, FAG, Timken. Wszystko idzie bardzo dobrze w skupach.

Madzia

Posty: 5

 
Ewentualnie samodzielna sprzedaż, ale to czas i nerwy, bo ludzie coraz mniej konkretni i musisz długo, długo czekać, a w skupie załatwiasz sprawę momentalnie.

krugerPL

Posty: 5

 
Najważniejsze, żebyś nie dopłacał za transport łożysk, bo wiadomo, że ciężkie, a przy większych transakcjach to można się praktycznie wyzerować.

Nikuś23

Posty: 9

 
Myślę, że ze skupem może współpracować spokojnie branża rolnicza, przemysł ciężki, warsztaty motoryzacyjne, majsterkowicze. No i o łożyska trzeba cały czas dbać, żeby uzyskały znacznie większe ceny w skupie.

namok

Posty: 8

 
Sprzedawałem u nich to podobno mają bardzo dużo kontaktów. W niektórych regionach to się ledwie wyrabiają, tak dużo zleceń.

andrew66

Posty: 6

 
Samodzielnie sprzedawałem używane łożyska, ale opłacalność mizerna. Konkurencja w niektórych obszarach dość spora, a tylko człowiek nerwy traci, bo wiele transakcji do skutku nie dochodzi. Tracisz też mnóstwo czasu na odpisywanie. Też szukałem dobrego skupu i przyznam, że totalny konkret to 796 203 944. Wycena błyskawiczna, przelew lub gotówka. Zależy, jak się dogadasz.

Mnert67

Posty: 5

 
Przydatny kontakt. Bardzo dziękuję. Jutro pewnie zadzwonię, jak się ogarnę po robocie.

annanna

Posty: 2