Czy ktoś słucha Alphaville ?

Czy ktoś słucha Alphaville ?

Witam Was wszystkich.

Szukam aktualnych informacji o Alphaville, właściwie chodzi mi o ich koncert, bo słyszałam, że ma jakiś być, gdzie można dostać bilety?

Galagda

Posty: 7

 
Ludzie wciąż pytają o koncerty Alphaville. Nie wiem, jak wy, ale uważam, że Marian Gold zrobił się jeszcze bardziej dojrzały muzycznie, niż był kiedyś. Zawsze uważałem go za ikonę lat 90-tych, charyzmatyczny i bardzo dobry we wszystkim, co robił.

Nargil

Posty: 27

 
Marian Gold wciąż jest dla mnie idolem. Dlatego jadę na koncert Alphaville. Będzie w listopadzie na andrzejki. Nie lubię obraźliwych słów na temat tego zespołu, bo na nim się wychowałam i do tej pory mi się podoba. Pozdrawiam również tych co są na nie:)

Acclaim

Posty: 11

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, że nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

Klarka34

Posty: 9

 
Wszystko o koncertach Alphaville macie tutaj http://www.alphaville.com.pl. Kupicie tu też bilety. Też nie mogę się doczekać. W końcu to moja gwiazda, kiedy dorastałem. Fajnie, iż wciąż dają koncerty.

roudee22

Posty: 20

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, iż nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

babuś45

Posty: 3