wycena firmy, znacię firmę?

wycena firmy, znacię firmę?

Jak wygląda wycenianie firmy i kto to robi? Prowadzę własne przedsiębiorstwo i mam ofertę jego kupna. Nie wiem jak określić wartość.

Wariat

Posty: 3

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bowiem się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, iż trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w jakiej znajduje się wynagrodzenie. Wówczas określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

deruner56

Posty: 5

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w bardzo profesjonalny sposób.

Klara323

Posty: 2

 
Mnie wycena znaku towarowego była potrzebna, jako zabezpieczenie dla kredytu. Nie wiem dokładnie jak w ogóle się to robi, ale wiem, że suma wyszła dość duża. To wystarczyło dla banku, który dał na rozwój mojej firmy sporo pieniędzy. Jestem zadowolony z takich usług i sam nigdy bym czegoś podobnego nie dał rady zrobić.

czdeRRR

Posty: 3

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, która zatrudnia specjalistów. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, dlatego oni muszą być bardzo dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i profesjonalnie.

wiesław11

Posty: 9

 
Mnie wycena znaku towarowego była potrzebna, jako zabezpieczenie dla kredytu. Nie wiem dokładnie jak w ogóle się to robi, natomiast wiem, że suma wyszła dość duża. To wystarczyło dla banku, który dał na rozwój mojej firmy mnóstwo pieniędzy. Jestem usatysfakcjonowany z takich usług i sam nigdy bym czegoś podobnego nie dał rady wykonać.

KKkurol

Posty: 8

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z niesłychanie dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod spostrzeżenie poprzez banki czy sądy. We własnym zakresie nie da się czegoś takiego wykonać.

asulka33

Posty: 2

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, która zatrudnia specjalistów. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, dlatego oni muszą być bardzo dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i fachowo.

Kkamroszczak

Posty: 37