drukarka 3d, gdzie kupię ?

drukarka 3d, gdzie kupię ?

Można zakupić jakiś poręczny skaner 3D? Chodzi mi o to żeby działał i stacjonarnie, lecz jak trzeba to wezmę go w rękę i będę skanował. Byłoby dobrze gdyby to było szybkie skanowanie i szybkie tworzenie projektu.

alidomas

Posty: 1

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, która naprawdę daje radę, dlatego jeśli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, dlatego warto to kupić.

Filtry2014

Posty: 7

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Dzisiaj można kupić tanio skanery 3D, ale trzeba też mieć drukarkę. Skanujesz, tworzysz projekt i zaczynasz działać. Sam skaner raczej jest niepotrzebny, dlatego trzeba doliczyć do inwestycji jeszcze nowoczesną drukarkę, a będzie wtedy potrzebny komplet.

namok 

Posty: 7

 
U mnie w firmie działa jakaś szybka drukarka żywiczna, ale nie wiem, co to za model. Jutro sprawdzę to dam znać. Wiem, że działa bezproblemowo i bezawaryjnie.

Madzia

Posty: 11

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

Namo

Posty: 5

 
Urządzeń do skanowania i drukowania w 3D jest bardzo dużo. Jeśli komuś zależy na zabawie to kupuje tanie urządzenia, ale jeśli to ma być sprzęt chociażby dla dentystów to, jakość musi być na bardzo wysokim poziomie. Wtedy trzeba inwestować znacznie więcej pieniędzy, ale zwrot też jest bardzo szybki.

pawel253

Posty: 3

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeżeli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, lecz to są dość gigantyczne inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bowiem to nadal nowość na rynku.

heniu_00

Posty: 9

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

Julian

Posty: 4

 
Według mnie najlepsza drukarka 3D IDEX to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

TomekK

Posty: 12