treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

Chciałbym trenować brazylijskie bjj w Poznaniu, ale nie wiem gdzie się mogę zgłosić. Jeśli jakiś klub, który polecicie mi?

Mnert67

Posty: 3

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

wiking789

Posty: 7

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić zwłaszcza dzisiaj gdzie filmów instruktażowych jest bardzo dużo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, ale nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

BoGGo

Posty: 13

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Wiele się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

Robuś

Posty: 5

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

czader89

Posty: 12

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

Jacuś

Posty: 4

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

Marioleczka

Posty: 11