Czy znacie firmę która sprzedaje brylanty ?

Czy znacie firmę która sprzedaje brylanty ?

Cześć.

Na co szczególnego powinienem zwrócić uwagę przy zakupie zaręczynowego pierścionka z brylantami?

Michaś

Posty: 9

 
Znalezienie kompromisu w związku nie jest wcale konieczne. Mi bardziej podobały się obrączki ślubne z białego złota, mąż wolał tradycyjne, żółte. Efekt był taki, że każdy wybrał sobie inną. O gustach się nie dyskutuje. Kobitki, pamiętajcie, nic na siłę.

Simon23

Posty: 19

 
Nie polecam montowania brylantów do pierścionków sposobem rozcinania i późniejszego zszywania.

Takie pierścionki są znacznie mniej trwałe i - mniej wygodne.

@marcelko

Posty: 11

 
Wasze obrączki nie muszą być identyczne.

W naszym przypadku zdecydowaliśmy, że moja będzie miała dodatkowo małe brylanty. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Mąż natomiast nie chciał żadnych urozmaiceń.

codePerformance

Posty: 13

 
Jeżeli zależy Wam na szybkiej realizacji obrączek ślubnych, to najlepiej skontaktować się z http://www.ring4you.eu My również zaspaliśmy, niemniej jednak się udało.

34_werok

Posty: 21

 
Śmieję się trochę z mojego małżonka, albowiem od przeszło pięciu lat nie może ściągnąć obrączki ślubnej. Puchną mu bowiem palce. Jubiler powiedział nam, że to za sprawą wzięcia złych pomiarów. Dlatego też radzę nie robić tego samemu i najlepiej zmierzenia palców dokonać już w sklepie jubilerskim.

yetsize22

Posty: 18

 
Nie rozumiem dlaczego rozmowa o brylantach wywołuje zawsze tak wiele emocji. Przecież koszt oprawienia małego brylancika w pierścionku nie jest aż taki ogromny. Niekiedy nie przekracza on nawet 100 złotych.

mokwas

Posty: 20

 
Mieliśmy z żoną duże obawy przed kupnem obrączek z brylantami (wysoki koszt). Nabyliśmy i wcale nie żałujemy. Nasze zadowolenie i efekt wizualny znacznie wyższy

Dosti

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że obowiązkiem sprzedającego pierścionek z brylantami jest przekazanie nam certyfikatu autentyczności.

Osobiście posiadam dwa pierścionki z maleńkimi kamieniami szlachetnymi i do dwóch produktów dostałam odpowiednie dokumenty potwierdzające.

Embrute

Posty: 24

 
Pierścionek z olbrzymim brylantem to nie dla mnie.

Nie wyobrażam sobie posiadania pierścionka za kilka tysięcy pln i ubierania go tylko od święta. Niemniej jednak chodzenie z nim do pracy też nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. A nie lepiej kupić sobie pierścionek z malutkimi brylantami? Bez przepychu, skromniej i taniej.

bartek33

Posty: 7